(61) 622 75 15

Punkty sprzedaży

O nas

Biuro Podróży ZU Ways jest polską firmą specjalizującą się w organizacji wyjazdów turystycznych. Organizujemy wyjazdy indywidualne i grupowe. Istniejemy dzięki naszym Klientom i dla nich pracujemy. Naszym celem jest organizacja niezapomnianego wypoczynku i spełnianie wakacyjnych marzeń naszych Klientów. Dążymy do tego aby każdy wypoczywający z nami czuł się komfortowo i bezpiecznie, sięgamy po nowe pomysły oraz rozwiązania. Zapewniają one nam ciągły rozwój i co roku pozytywnie zaskakują naszych stałych Klientów. W ciągu 8 lat działalności w ramach biura ZU Ways niejednokrotnie udowodniliśmy, że jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się touroperatorem na polskim rynku. Nasz sukces osiągnęliśmy dzięki temu, ze konsekwentnie nastawiamy się na wyższą jakość i lepszą obsługę. Za jej sprawą generujemy pozytywne wartości biznesowe i wzrost firmy. Strategia firmy zakłada ciągłe polepszenie wszystkich kluczowych parametrów funkcjonowania przedsiębiorstwa, począwszy od rozbudowy port folio destynacji, przez oferowanie nowych obiektów, a na wdrażaniu coraz bardziej dostosowanych do Klienta usług skończywszy. Działania te prowadzą do zwiększenia sprzedaży, przez zidentyfikowanie szans rynkowych wynikających z nowych technologii i nowych warunków ekonomicznych, aż po zwiększenie rentowności i udziałów w rynku. Dotychczasowe działania pokazały, że ZU Ways jest wiarygodną marką, która co roku rozwija się i dzięki bezpiecznym inwestycjom w personel, tabor oraz interaktywne technologie, zapewnia swoim Klientom stabilność i spokojne wakacje.

Konsekwentnie prąc do przodu , w najbliższym czasie planujemy m. in. rozwój w następnych dziedzinach:

Klient - poprawa satysfakcji Klienta m. in. poprzez nowe podejście do sprzedaży obejmujące wszystkie potrzeby Klienta, a także bardziej spersonalizowaną obsługę podczas wyjazdu.

Pracownicy - poprawa kultury organizacyjnej charakteryzująca się bezpośrednią komunikacją i otwartością na nieszablonowe rozwiązania pro-Klienckie. Kultura zapewniająca wpływ na decyzje, oferująca równowagę pomiędzy finansami a marzeniami wakacyjnymi naszych Klientów.

Technologia - mądre wykorzystanie nowych technologii stanowić będzie przewagę konkurencyjną ZU Ways. W pełni dostosowany do potrzeb Klienta elektroniczny proces sprzedaży. Powiększanie i unowocześnianie parku transportowego.

Produkty - uproszczenie produktów. Przyjazny i zrozumiały produkt, spełniający wymagania Klienta. Dalsza dywersyfikacja struktury portfela produktów, od produktów luksusowych po ekonomiczne.

Naszym celem nadrzędnym jest osiągnięcie pełnego zadowolenia z usługi przez naszych Klientów.

 

Sezon 2017 przygotowaliśmy kierując się powyższymi kryteriami. Baza naszych destynacji powiększyła się o nowe i w tej chwili liczy 13 kierunków. W ramach kierunków zadbaliśmy o różnorodność ofert od ekonomicznych obiektów średniej klasy po kilku gwiazdkowe obiekty o ekskluzywnym charakterze. Z naszymi partnerami i kontrahentami przygotowaliśmy produkty niespotykane u konkurencji lub rzadkie na polskim rynku. W ramach naszych propozycji zadbaliśmy o wielość form wyżywienia od ofert bez wyżywienia po All Inclusive. Proponujemy również wyjazdy o różnej długości 7-8 noclegów lub dłuższe 14-16-noclegowe, umożliwiając jednocześnie łączenie ofert. Nie zapomnieliśmy jednak o najważniejszym - czyli cenie, którą od hotelarzy i kontrahentów uzyskujemy zawsze najniższą z korzyścią dla naszych Klientów.

Dzięki temu, że jesteśmy firmą stabilną i z solidnymi podstawami finansowymi nasi Klienci mają możliwość opóźnionej płatności, która pozwala cieszyć się najniższymi cenami sprzedaży First Minute, nie przejmując się w najbliższej perspektywie ich opłaceniem.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie naszym Klientom i Kontrahentom oraz jesteśmy pewni, że następny wyjazd z nami będzie jeszcze bardziej udany i beztroski.

ZUways.pl 2013 - wszelkie prawa zastrzeżoneProjekt i Wykonanie: Artmask group Oprogramowanie: Cogishark