(61) 622 75 15

Biuro Podróży ZU Ways specjalizuje się m.in. w wyjazdach grupowych. W ramach naszej działalności obsługiwaliśmy wiele instytucji, szkół i firm. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji różnorodnych typów imprez. W naszym port folio znajdują się m.in.: wycieczki grupowe, konferencje, wyjazdy rekreacyjne, pielgrzymki, szkolenia, wyjazdy motywacyjne, wycieczki szkolne i biwaki, białe i zielone szkoły, promocje, imprezy integracyjne i okolicznościowe. Proponujemy oryginalne programy, umiejętnie korzystamy z naszej bogatej bazy miejsc noclegowych i destynacji.
Staramy się, aby nasza oferta była zawsze aktualna i trafiona. Dział Obsługi Grup zwraca dużą uwagę na indywidualne podejście i zaspokojenie potrzeb naszych Klientów.
Proponujemy zróżnicowaną ofertę wyjazdów grupowych. Organizujemy wyjazdy według Państwa wskazań i oczekiwań. Zapewniamy gwarancję dobrej jakości i konkurencyjne ceny. Naszym celem jest maksymalne dopasowanie wycieczki do indywidualnych potrzeb Klienta. Na życzenie przedstawiamy listy referencyjne od instytucji i firm wraz pozytywnymi opiniami indywidualnych turystów.


Zapraszamy do współpracy.


ZAMÓWIENIA GRUPOWE – KONTAKT:

tel. (71) 738 23 04
e-mail: grupy@zuways.pl

ZUways.pl 2013 - wszelkie prawa zastrzeżoneProjekt i Wykonanie: Artmask group Oprogramowanie: Cogishark