(61) 622 75 15

WARUNKI PROMOCJI - AUTOKAROWE FIRST MINUTE LATO 2017 - ZALICZKA TYLKO 200 ZŁ/OS.

1. Promocja trwa do wyczerpania limitu miejsc z ceną promocyjną z ogólnej puli miejsc dla danego obiektu i terminu. Po wyczerpaniu limitu miejsc dla danej wysokości promocji miejsca są blokowane lub wysokość promocji ulega zmniejszeniu.
2. Wysokość zniżki określona jest każdorazowo w tabeli cenowej i liczona od ceny podstawowej. Rabatowi nie podlegają opłaty obowiązkowe i opłaty dodatkowe np.: ubezpieczenie, opłata klimatyczna, dodatkowe wyżywienie, dopłata do pokoju jednoosobowego, dopłaty walutowe itp.
3. Warunki płatności: rezerwacja dokonywana jest w momencie podpisania umowy i uiszczenia zaliczki w kwocie 200 zł/os w terminie 2 dni roboczych od złożenia rezerwacji. Pozostała kwota powinna być wpłacona maksymalnie na 30 dni przed planowaną datą rozpoczęcia imprezy.
4. Aktualizacja limitu miejsc na dany obiekt czy termin jest dokonywana na koniec dnia roboczego.

5. Zniżka udzielana jest od ceny prezentowanej na stronie internetowej www.zuways.pl
6. Rezerwacja wstępna możliwa jest do potwierdzenia w ciągu 2 dni. Potwierdzeniem rezerwacji jest zaksięgowanie zaliczki u Organizatora. Brak wpłat oraz dopłat zgodnie z warunkami promocji w wyznaczonych terminach jest równoznaczny z utratą promocyjnej zniżki.
7.  Zmiana rezerwacji jest możliwa po wcześniejszej akceptacji przez Organizatora i może wiązać się z różnicą w cenie. W przypadku różnych cen na wybrane oferty, powstała różnica winna być uregulowana w momencie dokonania modyfikacji rezerwacji po aktualnie obowiązującej cenie. Każda modyfikacja rezerwacji podlega opłacie w wysokości 50 zł/os.

8. Promocja łączy się ze zniżką dla Stałego Klienta.

Oferty

ZUways.pl 2013 - wszelkie prawa zastrzeżoneProjekt i Wykonanie: Artmask group Oprogramowanie: Cogishark